Kozmetik ürününüz ne kadar güvenli? - Ürün Güvenliği

TUBİTAK TARAFINDAN FİNANSE EDİLEN KOBİLERE ÜCTRETSİZ MENTORLUK DESTEĞİ

 

Yenilikçi KOBİ’lere Ücretsiz Mentorluk Desteği

EGESYS tarafından yürütülen Kobimen Akademi mentor eğitim projesi kapsamında eğitim programını tamamlayan mentorler tarafından firmalara ücretsiz mentorluk desteği sağlanacaktır.  Mentorluk desteği ile Ar-Ge ve inovasyon odaklı firmaların sağlıklı büyümeleri ve rekabet güçlerinin artırılması amaçlanmaktadır.

TÜBİTAK tarafından mali olarak desteklenen proje ile KOBİ’lere üç farklı alanda 20 saat mentorluk desteği verilecektir:

-Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi Mentorluk Programı (Bu programa Ar-Ge ve yenilik kapasitelerini artırmak isteyen KOBİ ölçeğindeki firmalar başvuru yapabilirler)

-İleri Mühendislik ile Tasarım Mentorluk Programı (Bu programa ileri mühendislik ile tasarım yapan ve süreçlerini iyileştirmek isteyen KOBİ ölçeğindeki firmalar başvuru yapabilirler)

-Horizon 2020 Mentorluk Programı (Bu programa sadece H2020 SME Instrument’e proje sunmayı düşünen Avrupa KOBİ tanımına uyan firmalar başvuru yapabilirler)

Sınırlı sayıda KOBİ’nin yararlanabileceği bu program kapsamında yer almak isteyen firmalarımızın başvurularını en geç 30.04.2016  tarihine kadar http://www.argementor.net/firma/ sayfasından gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul edilmektedir. Firmaların bulundukları şehirde uygun mentor adayı bulunması durumunda mentorluk desteği verilebilecektir.

EGESYS, kuruluşların Ar-Ge ve inovasyon kapasitelerinin artırılması ve ulusal/uluslararası desteklerden faydalanmasına yönelik eğitim ve danışmanlık desteği veren, Türkiyenin ilk KOBİ mentorluğu programlarından ArGeMentor (www.argementor.net) ve Ulusal Mentor Havuzu için mentorluk eğitimleri vermek üzere Kobimen Akademi (www.kobimen.com) projelerinin uygulayıcısı olarak TÜBİTAK tarafından yetkilendirilmiş uzman bir kuruluştur.

Mentorluk desteği hakkında daha fazla bilgi için: EGESYS Ar-Ge ve İnovasyon Proje Destek Merkezi | www.egesys.net

« tüm haberlere geri dön