Kozmetik ürününüz ne kadar güvenli? - Ürün Güvenliği

Promen' s İnovatif Ambalaj Üreticisi Kozmetik Dünyasını Promen's Slidissime ile Buluşturdu

Promen’s Slidissime: Hava almayan kavanoz
 
Bu ambalaj Luxe Pack Fuarında resmi olarak tanıtıldı.
Promen’s, cilt bakım ürünlerinin havayla birleşimini engelleyerek, kullanıcının ambalaj kapağını açmadan ürünü kullanmasını sağlayan bir çözüm sunuyor.
Oksidasyona duyarlı olan botanik maddelerin artan kullanımı nedeniyle kozmetikte koruyucu kullanımları da artmıştır. Bu koruyucu kullanımını azaltmak ya da ortadan kaldırmak için bu ambalaj oldukça güzel bir buluştur. Ayrıca, tüketiciler hijyenik olmayan cilt kremi kavanozları kullanmak istememektedir (Promens’e göre bu artış oranı %40).
Şuanda piyasada mevcut olan hava almayan kavanozlar merkezi aktüatör, standart dağıtıcı, itici membran bulundursa da Slidissime yeni bir deneyim sunuyor.
Bu yeni hareket ‘’Slide’’ şimdilerde modern olan dokunmatik ekranlardaki kullanımı çağrıştırıyor.
Slidissime kozmetik kremler için basit bir dokunma ile krem kullanımını sağlayacak şekilde piyasaya sürülecek ve ürünün tam olarak korunmasını sağlayacak.
Slidissime ambalajından krem bir dokunuşla, parmağınızı kaydırarak elde edilir. Membran üzerindeki ince delikler aracılığı ile sistem tarafından krem alınır. Bu ince delikler havayı içeri almaz, içerideki kremi de kurutmaz. Her kullanımdan sonra bu ince delikler kapanır. Kavanoz içindeki krem ne parmak ne de hava ile temas etmez.Kaynak: http://www.premiumbeautynews.com

« tüm haberlere geri dön