Kozmetik ürününüz ne kadar güvenli? - Ürün Güvenliği

Magic Of Arab Woman 2014, Riyad - S.Arabistan

     Suudi Arabistan´da Magic Of Arab Woman´da moda sektöründe dünyanın güçlü, gelişmiş ve büyüyen bir pazar yaklaşımında harika ve eşsiz bir fırsat sunuyor, sergi moda ve güzellik konusunda ihtiyaç duyulan tüm Arap kadınları kapsayacak benzersiz kapsamlı bir organizasyondur.
     Suudi Arabistan´da kadınların yüzde nüfusun yaklaşık% 50, Suudi kadınların dünyanın en zarif biri olarak kabul edilir ve onlar moda ve güzellik, gelirinin yaklaşık% 15 harcıyorlar. 

Niçin katılmalı?
     Moda ve güzellik endüstrisi, Arap bölgesinde ve özellikle Suudi Arabistan´da giderek her yıl büyüyen ve gelişen sektörlerden biri haline gelmiştir .
     Moda ve güzelli ksektöründe Suudi yatırımcılar ile toplantı .
     Ortadoğu´daki en büyük pazarıdır.
     Rekabet gücü en yüksek derecesini elde etmek için moda ve güzellik alanında uluslararası şirketler ile birlikte katılım sağlamak.

Katılımcılar
Moda sektörü: Bayan Giyim ve Abiye, Damat Giyim,Kadın iç çamaşırı, Saat & Aksesuar, Deri Ürünleri ve Ayakkabı, Kadın Hediyeleri, Dekorasyon, Ev Tekstili
Güzellik sektörü: Parfüm, Güzellik merkezleri, Kadın Kuaför Salonları, Makyaj ve Güzellik Uzmanları, Bakım ürünleri, Saç Bakım Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Güzellik Salonu, Kuaför, Spa, Sağlık Ürünleri, Kozmetik Aksesuarları, fizyoterapi merkezleri, Fitness merkezleri ve Sağlık kulüpleri

Daha detaylı bilgi almak için, http://ma-woman.com linkini ziyaret edebilirsiniz.
 

« tüm haberlere geri dön